کد خبر : 1745
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳
-
9 بازدید

مرضیه جدیدی:

امر به معروفِ ستاد امر به معروف، کلانتری و سپاه بهارستان

امر به معروفِ ستاد امر به معروف، کلانتری و سپاه بهارستان
آیا طرح نور نیروی انتظامی در بهارستان هم اجرا می شود؟! پس گشت های ستاد امر به معروف کجاست؟! بسیج و سپاه چکار می کنند؟! چرا هیچ کس با این ها برخورد نمی کند؟ چرا صدای اعتراض روحانیت شهر شنیده نمی شود؟ چرا مومنین معترض نمی شوند و...

امام خامنه ای خطاب به مسئولین:
برای شنیدن نقد، سینه‌ی گشاده و روی باز و گوش شنوا داشته باشید. ۱۳۸۸٫۶٫۱۶

کافی است انسان غیرتمند و معتقدی باشید و یک بار در خیابان های شهر بهارستان پیاده روی کنید تا از دیدن پوشش هایی که حالا دیگر اسمشان کم حجابی و بی حجابی نیست و باید آن را پوشش نیمه لخت بنامیم، تعداد زیاد سگ گردانی، روابط و صحنه هایی که از گفتن آن ها معذوریم و … متعجب و ناراحت بشوید و برایتان سوال شود که آیا طرح نور نیروی انتظامی در بهارستان هم اجرا می شود؟! پس گشت های ستاد امر به معروف کجاست؟! بسیج و سپاه چکار می کنند؟! چرا هیچ کس با این ها برخورد نمی کند؟ چرا صدای اعتراض روحانیت شهر شنیده نمی شود؟ چرا مومنین معترض نمی شوند و…

لذا بهارستان سلام به نمایندگی از عموم شهروندان فهیم و مومن بهارستان در ابتدا ضمن درخواست از ریاست محترم کلانتری ۲۲ بهارستان جهت پیگیری اجرای بیشتر طرح نور در شهر، ارائه گزارش مربوط به این طرح را مطالبه می نماید.

همچنین از دبیر محترم ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهر بهارستان دعوت می کنیم مطابق آنچه که قطعا دغدغه دینی امام جمعه محترم بهارستان به عنوان ریاست ستاد نیز هست عمل و فعالیت ها در سطح شهر را بیشتر از قبل نموده و‌ ضمن افزایش تعامل خود با شهروندان، راه های جذب و آموزش نیرو و نحوه دریافت گزارش های مردمی را اطلاع رسانی عمومی نماید.

بهارستان سلام از فرماندهی محترم ناحیه امام حسین علیه السلام بسیج بهارستان به عنوان نماینده نهادی که وظیفه حفظ انقلاب را بر عهده دارد نیز مصرانه درخواست می کند ضمن رصد و برخورد بیشتر با فرقه های ضاله از جمله فرقه ضاله بهائیت که سهم زیادی در ناهنجاری ها و مانورهای فساد در شهر بهارستان دارند، فعالیت های فرهنگی خود را در سطح شهر بیشتر از قبل نموده و فکری به حال وضعیت نابسامان فرهنگی شهر بهارستان نمایند.

در پایان بهارستان سلام به نوبه خود آمادگی پوشش خبری و اطلاع رسانی فعالیت های خوب انجام شده توسط عزیزانی که در بالا به ایشان اشاره شد را اعلام می نماید.

به امید شهری همدل و متحد با محیطی پاک و عاری از معضلات فرهنگی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.