کد خبر : 759
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷
-
1425 بازدید

در حاشیه نشست خبری بحیرایی شهردار بهارستان با اصحاب رسانه

در حاشیه نشست خبری بحیرایی شهردار بهارستان با اصحاب رسانه

آقای بحیرایی شما و آقای محبی از مشکلات اقتصادی شهرداری ها گفتید، خدا نکند در شهری علاوه بر این موارد زیاده خواهی و خواسته های غیر شرعی و غیرقانونی پیمانکاران منتسب به برخی اعضای شورای شهر هم به این مشکلات اضافه گردد و تصمیمات کلان و انتساب ها با نظر پیمانکاران اسپانسر اعضای شورای شهر اتخاذ گردد. آقای بحیرایی خدایی نکرده در صورت مواجهه با چنین زیاده خواهی ها چه می کنید؟ آقای بحیرایی ما دوست نداریم چند ماه دیگر مانند آقای عیدی شاهد استیضاح زودهنگام شما باشیم.

بخش هایی از صحبت های صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری بهارستان سلام (تنها پایگاه خبری رسمی و بومی شهر بهارستان) در نشست خبری امروز شهردار بهارستان با اصحاب رسانه:

آقای عیدی ۱۲ دیماه پارسال در نامه ای به استانداری اعلام کرده اند که در شهرداری بهارستان و در زمان مدیریت قبلی (مهدی فاتحی) ۷۱ نیروی شرکتی و ۱۳۸ نیروی قرارداد کار معین و در مجموع ۲۰۹ نیرو بدون رعایت تبصره ۱ ماده ۱۶ بکارگیری شده است. جناب آقای بحیرایی، جوان های زیادی در این شهر بیکار هستند و مردم دیگر برنمی تابند که بخواهید خدایی نکرده نیروی جدیدی را با سفارش اعضای شورای شهر در شهرداری بکارگیری نمایید.

آقای بحیرایی توصیه می کنیم در بدو ورود پرونده پیمانکاران را مطالعه کنید چرا که عواقب اجرا نشدن ماده ۴۶ درباره برخی از ایشان (در صورت لزوم) مستقیما متوجه جنابعالی خواهد بود.

آقای بحیرایی شما و آقای محبی از مشکلات اقتصادی شهرداری ها گفتید، خدا نکند در شهری علاوه بر این موارد زیاده خواهی و خواسته های غیر شرعی و غیرقانونی پیمانکاران منتسب به برخی اعضای شورای شهر هم به این مشکلات اضافه گردد و تصمیمات کلان و انتساب ها با نظر پیمانکاران اسپانسر اعضای شورای شهر اتخاذ گردد.
آقای بحیرایی خدایی نکرده در صورت مواجهه با چنین زیاده خواهی ها چه می کنید؟

آقای شهردار ما اسناد زیادی را در اختیار آقای عیدی قراردادیم که امیدواریم ایشان آن ها را به شما داده باشند. ما بدون سند حرف نمی زنیم و اگر شما مسئولیت قانونی آن را می پذیرید و اجازه می دهید آن ها را منتشر می کنیم.

آقای شهردار باورتان می شود در شهری یک معاون شهردار را بخاطر مخالف با ساخت و ساز غیر قانونی یک عضو شورای شهر و فرستادن آن به ماده صد عزل نمایند؟

آقای بحیرایی ما دوست نداریم چند ماه دیگر مانند آقای عیدی شاهد استیضاح زودهنگام شما باشیم.

می دانیم که ممکن است بخاطر سخنان بی پرده و صریح ما مانند گذشته دست هایی مانع از دعوت مجدد ما در اینگونه جلسات شوند و شاید این آخرین جلسه ای باشد که ما در آن حضور داریم ولی باید حرف مردم را به شما منتقل و اصحاب رسانه را از اتفاقاتی که در این شهر می افتد مطلع نماییم.

قبل از شما هم در زمان آقای فاتحی به محل ساخت باغ بانوان اعتراض کردیم که از اطراف دید دارد، مگر شما خودتان ناموس ندارید؟ گفتند درختان بزرگ می شود و جلوی دید را می گیرد. بعد از ضایع کردن حدود یک میلیارد تومان هزینه از بیت المال، چندی پیش باغ بانوان را در جای دیگری کلنگ زنی کردند. آن روزها ما را تند رو خطاب می کردند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.