کد خبر : 570
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
-
817 بازدید

پایانی برای یاران فاتحی ؟!!

پایانی برای یاران فاتحی ؟!!

پس از خداحافظی بهارستان با مهدی فاتحی گویا حال نوبت مدیرانی است که او با خود به شهرداری آورده بود. به گزارش بهارستان سلام، شهرداری بهارستان در روزهای گذشته و پس از انتصاب زالی به عنوان سرپرست شهرداری در حال تغییراتی اساسی است که در پی آن: با اعلام اتمام ماموریت آقای حسن غلامی، آقای

پس از خداحافظی بهارستان با مهدی فاتحی گویا حال نوبت مدیرانی است که او با خود به شهرداری آورده بود.

به گزارش بهارستان سلام، شهرداری بهارستان در روزهای گذشته و پس از انتصاب زالی به عنوان سرپرست شهرداری در حال تغییراتی اساسی است که در پی آن:

با اعلام اتمام ماموریت آقای حسن غلامی، آقای سید رضا هاشمی به عنوان سرپرست شهرسازی و همچنین با اعلام اتمام ماموریت آقای حسین عزیزخانی، آقای حمید اکبری سرپرست خدمات شهری گردیدند.

گفته می شود آقای سید رضا هاشمی از نیروهای قدیمی و متخصص در شهرسازی بهارستان می باشد که در دوران طلایی مدیریت فاتحی در تصمیمی قابل تامل !!! به آتش نشانی بهارستان منتقل (بخوانید تبعید) شده بود.
سید رضا هاشمی در حرکتی قابل تحسین حاضر به فعالیت در دفتر معاونت قبلی که به نسبت دیگر اتاق های شهرداری خاص و تشریفاتی محسوب می گردد نشده و تصمیم دارد در فضای باز واحد شهرسازی کنار دیگر اعضای این واحد با مردم ارتباط مستقیم داشته باشد.
بهارستان سلام از ایشان به خاطر این تصمیم معنادار تشکر می نماید و امیدوار است دیگر مدیران شهرداری نیز با کنار گذاشتن تشریفات گذشته به فکر خدمت خالصانه به مردم باشند.

با توجه به گزارش های مردمی برای بهارستان سلام مبنی بر عدم رضایت شهروندان از نحوه برخورد و عملکرد این دو معاونت حساس در گذشته، امیدواریم با انتصابات جدید شاهد جبران نواقص گذشته و افزایش رضایت عمومی از عملکرد شهرداری باشیم.

بنابر اخبار غیر رسمی و شنیده ها بعد از مهدی فاتحی، حسن غلامی، حسین عزیزخانی و حمید اشرفی، نوبت سید محمد رضا سامع مدیر شهرداری ناحیه یک بهارستان (منطقه مرغ) است و زمزمه ها از احتمال انتخاب نیرویی جوان و ساکن بهارستان به جای وی حکایت دارد.

انتشار شنیده ها به معنای تایید حتمی محتوای آن نیست.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.