کد خبر : 726
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
-
893 بازدید

طرح «اعاده اموال نامشروع»| افزایش اموال به صورت نامتعارف مردم را به اصل نظام بدبین می‌کند

طرح «اعاده اموال نامشروع»| افزایش اموال به صورت نامتعارف مردم را به اصل نظام بدبین می‌کند

عضو مجمع اصولگرایان استان اصفهان گفت: اگر اموال مسئولی به صورت نامتعارف افزایش پیدا کند بدبینی بین مردم ایجاد می‌شود و اگر بدبینی بین مردم ایجاد شد این بدبینی اصل نظام را زیرسئوال می‌برد.

به گزارش پایگاه خبری بهارستان سلام محمدرضا فلاح (معاون اداری مالی شهرداری بهارستان) در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به تدوین طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این طرح را نمایندگان مجلس ارائه کردند تا به تصویب برسد و اموال مسئولان بررسی شود.

وی با بیان اینکه به نظر می‌رسد طرح اعاده اموال نامشروع طرح معقولی است، افزود: به هرحال مردم به مسئولان اعتماد کردند و آن‌ها را به‌عنوان مسئول پذیرفتند که هرکدام در حیطه‌ای انجام وظیفه کنند.

عضو مجمع اصولگرایان استان اصفهان تصریح کرد: اگر اموال مسئولی به صورت نامتعارف افزایش پیدا کند بدبینی بین مردم ایجاد می‌شود و اگر بدبینی بین مردم ایجاد شد این بدبینی اصل نظام را زیر سئوال می‌برد.

وی با بیان اینکه به نظر من باید مسئولان همانند بقیه مردم اموال و کارهای خود را شفاف‌سازی کنند، گفت: این طرح تقریباً اعتمادسازی برای عموم مردم است که مسئولان خود را به مردم عرضه کنند و مردم هم بدانند که این مسئول همچون آحاد مردم و کارمندانی که مشغول به کار هستند به صورت متعادل افزایش اموال داشته‌ است.

فلاح با بیان اینکه امیدوارم که مجلس و دولت از این طرح حمایت کنند، بیان کرد: همچنین مسئولان همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.

وی ادامه داد: اگر نمایندگان در این طرح پیش قدم شده و در صفوف نخست از بقیه مسئولان اموال خود را ارائه دهند، خیلی بهتر است و کمیته‌ای که قرار است تشکیل شود به این ماجرا ورود پیدا کنند.

عضو مجمع اصولگرایان استان اصفهان با بیان اینکه نمایندگان مجلس هم این طرح را قبول دارند، افزود: در این راستا اگر مقاومتی صورت بگیرد ذهنیت بد برای مردم ایجاد می‌شود، من معتقدم نمایندگان نه تنها مقاومت نخواهند کرد بلکه با این طرح همراهی و همکاری و از آن حمایت خواهند کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.